W związku z dynamicznym rozwojem firmy mdm s.a. z siedzibą w Cieszynie / Oferta z dnia: 31/07/2013

O firmie

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel Regionalny
Miejsce pracy: Woj. WarmińSko-Mazurskie I Kujawsko-Pomorskie / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych

  • prowadzenie negocjacji handlowych z kontrahentami

  • realizacja planów sprzedażowych

  • samodzielne prowadzenie uzgodnionych projektów

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • znajomość technik sprzedaży

  • znajomość pakietu MS Office

  • operatywność, kreatywność, inicjatywa

  • skuteczność działania pod presją czasu

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz nastawienie na klienta

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy pracę w stabilnej firmie o uznanej pozycji rynkowej, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione w części od osiąganych wyników, narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na powyższym stanowisku oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje kandydatów z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adres:

rekrutacja@mdmsa.com

Forma kontaktu

strona www:

adres e-mail: rekrutacja@mdmsa.com

telefon:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy mdm s.a. z siedzibą w Cieszynie

Zobacz pełną ofertę: http://przedstawiciele.pl/oferty/1/52741/