← Wstecz | Drukuj

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j. / Oferta z dnia: 25/07/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik
Miejsce pracy: Austria / / Austria

Opis stanowiska

  • montaż urządzeń sanitarnych (umywalki, WC, prysznice)

  • instalacja przyłączy wodno-kanalizacyjnych

  • inne ogólne prace instalacyjne w łazienkach i kuchniach

Wymagania

  • gotowość do szybkiego wyjazdu

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie w montażu instalacji łazienkowych i kuchennych

  • wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy

  • czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane, lecz nie wymagane)

Oferujemy

  • zatrudnienie na zagranicznych warunkach - umowa z zagranicznym pracodawcą (nie w delegacji)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dobre warunki mieszkaniowe zapewnione i opłacone przez pracodawcę (pracownik nie ponosi żadnych kosztów)

  • składki i podatki odprowadzane w Austrii przez pracodawcę

  • ubezpieczenie pracownika i jego rodziny

  • możliwość pracy w nadgodzinach

  • długoterminowe zatrudnienie

  • wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy

  • nigdy nie pobieramy opłat za pośrednictwo pracy

Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą https://zeitmann.es-candidate.com/pl/jobs/form/0/233579/0/1 lub prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@zeitmann.pl

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerem tel. 12 661 64 00.

Chcesz jako pierwszy wiedzieć o najnowszych ofertach pracy? Polub naszą stronę na Facebooku.

Życzymy powodzenia!

Zespół Rekrutacji

Zeitmann

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Zeitmann sp.j., ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 9212). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

Dane firmowe

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.