← Wstecz | Drukuj

Zdrojowa Invest / Oferta z dnia: 04/01/2017

O firmie

Zdrojowa Invest & Hotels to dynamicznie rozwijający się rodzinny, holding dewelopersko-hotelarski prowadzący swoją działalność w kurortach. Pionier i lider condo hoteli w Polsce posiadający w swoim portfolio największą ilość inwestycji w tym segmencie. Hotele i apartamenty wakacyjne należące do spółki zlokalizowane są w najpiękniejszych kurortach, a wyróżniają się architekturą i wyjątkowymi wnętrzami. Integralną częścią strategii rozwoju jest odpowiedzialność społeczna, troska się o rozwój sztuki i środowisko naturalne. Grupa zatrudnia ponad 650 pracowników

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Projektu / Inspektor Nadzoru
Miejsce pracy: KołObrzeg / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

• nadzór nad procesem przygotowania inwestycji
• przeprowadzenie procesu wyboru wykonawców
• przygotowanie oraz kontrolę budżetu inwestycji
• nadzór nad inwestycjami budowlanymi (odbiór robót, sporządzanie protokołów, ocena stanu inwestycji i zaawansowania prac)
• kontrolę i egzekwowanie polityki jakości
• nadzór nad prawidłowym przebiegiem prac budowlanych

Wymagania

• uprawnienia budowlane bez ograniczeń
• co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• preferowane doświadczenie przy realizacji budynków hotelowych lub użyteczności publicznej
• doświadczenie przy realizacji robót wykończeniowych
• znajomość prawa budowlanego
• znajomość programu AutoCAD i/lub ArchiCAD
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• chęć podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności
• umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji w warunkach stresu
• zdolność szybkiego reagowania i działania w dynamicznym środowisku pracy
• zdolność analitycznego myślenia
• bardzo dobra organizacji pracy
• gotowość do odbywania podróży służbowych
• posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy

• interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji z możliwością rozwoju zawodowego
• możliwość wdrażania własnych pomysłów
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja@zdrojowahotels.pl dodając nazwę stanowiska w tytule maila

Dane firmowe

Zdrojowa Invest
Marszałkowska
00-545 Warszawa
Email: rekrutacja@zdrojowahotels.pl