Zakład Usługowy Konserwacja Terenów Zielonych Jacek Wieczorek / Oferta z dnia: 12/05/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót
Miejsce pracy: Bytom, ChorzóW, Jaworzno,Sosnowiec / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • zarządzanie organizacją pracy zespołów pracowniczych na terenach zieleni miejskiej

  • sporządzanie harmonogramu i raportu pracy pracowników

  • kontrola powierzonych zadań pracowników

  • stały kontakt bezpośredni z klientem (przedstawicielami Urzędu Miejskiego)

  • odpowiedzialność za podejmowanie decyzji i nadzorowanie całego procesu

  • administrowanie taborem i maszynami

Wymagania

  • wykształcenie średnie, wyższe (preferowane: rolnicze, ogrodnicze, leśnicze, ochrona środowiska)

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym min. 2 lata

  • umiejętność zarządzania zespołami ludzi

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność obsługi komputera

  • dyspozycyjność

  • preferowane osoby z Bytomia, Jaworzna i Sosnowca

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • motywujący do pracy system premiowania

Zakład Usługowy Konserwacja Terenów Zielonych Jacek Wieczorek