← Wstecz | Drukuj

Wurth Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 16/09/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy w branży budownictwo
Miejsce pracy: Katowice, Zabrze, Sosnowiec, Tychy, MysłOwice, Tarnowskie GóRy I Okolice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie w sprzedaży do klienta biznesowego (B2B) produktów technicznych (preferowane)

  • Umiejętność prowadzenia rozmów z osobami na różnych szczeblach zarządzania w firmie

  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne)

  • Mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem o profilu budowlanym/instalacyjnym

  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania

Jesteś gotów:

  • Aktywnie zdobywać klientów

  • Rozwijać sprzedaż na wyznaczonym terenie

  • Przygotowywać oferty handlowe i prowadzić negocjacje

  • Osiągać sukcesy wytrwałą pracą

Oferujemy

Gwarantujemy Ci:

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy

  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki

  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne

  • Samochód służbowy (segment B/C – Skoda Fabia Combi na początek)

  • Nowoczesny system komunikacji - tablet ipad usprawniający pracę handlowca, telefon komórkowy bez limitu rozmów

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej

Dane firmowe

Wurth Polska Sp. z o.o.