← Wstecz | Drukuj

WPW Invest Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 22/10/2021

Stanowisko: Specjalista ds. realizacji projektu i ofertowania
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • Analiza dokumentacji projektowej

  • Sporządzanie wycen i kosztorysów

  • Znajomość dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych w trakcie trwania projektu

  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów obiegowych niezbędnych w trakcie realizacji robót budowlanych

  • Prowadzenie rozliczeń projektu

  • Obsługa zamówień materiałowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane, inżynierskie lub ostatni rok studiów

  • Obsługa komputera, pakietu MsOffice w szczególności Excel, AutoCad

  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiąganych wyników

  • Możliwość doskonalenia zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

  • Możliwość uzyskania uprawnień

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

Dane firmowe

WPW Invest Sp. z o.o.