WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.) / Oferta z dnia: 28/03/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Działu Serwisu i Gwarancji
Miejsce pracy: Jasin / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie oraz nadzorowanie prac zespołu (kwalifikacje usterek, procedowanie zgodnie z wytycznymi);

  • tworzenie harmonogramów prac i egzekwowanie od Podwykonawców terminów napraw w oparciu o umowy gwarancyjne;

  • optymalizacja kosztów procesu usuwania usterek;

  • weryfikowanie poprawności wykonywanych napraw;

  • udział w przeglądach gwarancyjnych;

  • tworzenie sprawozdań i raportowanie działalności gwarancyjnej;

  • koordynowanie procesu obiegu dokumentów związanych z procesami gwarancji i reklamacji.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Budownictwo, Instalacje Sanitarne, Instalacje Elektryczne);

  • minimum 5-letnie doświadczenie w realizacji procesu gwarancji i reklamacji;

  • dobra organizacja pracy, sumienność;

  • zorientowanie na cel;

  • samodzielność w działaniu.

Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B;

  • udział w ciekawych projektach gwarantujących rozwój zawodowy;

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;

  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy;

  • pakiet benefitów.

WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)