WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.) / Oferta z dnia: 05/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Gdynia / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji budowy;

  • bezpośredni dozór nad wykonywanymi pracami budowlanymi;

  • nadzór nad jakością i terminowością wykonanych prac;

  • weryfikację dokumentacji projektowej oraz zgłaszanie nieścisłości w dokumentacji;

  • nadzór nad koordynacją dostaw materiałów/urządzeń oraz kontrolę dostarczonych na budowę materiałów/urządzeń pod względem jakości, ilości i zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową;

  • przeprowadzanie odbiorów prac;

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa;

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • gotowość do pracy w delegacji - warunek konieczny;

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętność współpracy z zespołem projektowym;

  • zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność;

  • rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, dofinansowanie kursów językowych, owoce);

  • ciekawe projekty oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji;

  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy;

  • bardzo dobrą atmosferę pracy.

WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)