← Wstecz | Drukuj

Workpol Polska / Oferta z dnia: 07/08/2020

O firmie

Workpol Polska sp. z o.o. to profesjonalna agencja pracy, skierowana prokliencko na potrzeby zarówno pracownika jak i pracodawcy. Spółka stawiająca na indywidualne podejście i stawiająca na pierwszym miejscu efektywność oraz współpracę opartą o długotrwałe relacje.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Nr ref.: KB/KM
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Jedna z największych, prężnie rozwijających się spółek akcyjnych w Polsce, poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY (infrastruktura miejska)

Zakres odpowiedzialności:
- sprawowanie nadzoru nad robotami drogowymi oraz torowymi,
- przygotowanie obmiarów produkcyjnych,
- sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją projektu w zakresie terminu, harmonogramu oraz cen,
- planowanie i zarządzanie priorytetami w ramach powierzonej umowy,
- bezpośredni kontakt z Zamawiającym,
- współpracę z dostawcami i podwykonawcami robót,
- bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót.

Wymagania

Czego oczekujemy?
- wykształcenia wyższego technicznego,
- uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej bez ograniczeń,
- doświadczenia zawodowego przy realizacji (wykonaniu) trzech (3) i więcej robót w pasie drogowym przy realizacji polegającej na budowie lub przebudowie lub modernizacji lub remoncie torowiska tramwajowego o konstrukcji bezpodsypkowej długości minimum 2000 mpt. wraz z węzłem rozjazdowym tramwajowym zawierającym minimum trzy (3) zwrotnice najazdowe z napędem elektrycznym - dla każdej wykonanej roboty (przy czym każda robota powinna być wykonana w ramach odrębnej umowy),
- biegłej znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office, MS Project, AutoCad,
- znajomości warunków kontraktowych FIDIC – mile widziane,
- prawa jazdy kat. B,
- samodzielności oraz inicjatywy,
- odpowiedzialności za powierzone zadania,

Oferujemy

Dlaczego warto?
- zakwaterowanie na kontrakcie,
- uczestnictwo w ciekawych projektach,
- stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kompetencji,
- niezbędne narzędzia pracy,
- benefity pozapłacowe: prywatna opieka medycznaa, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport,
- szkolenia zawodowe,
- dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne,
- dofinansowanie do wczasów i wycieczek,

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na email Katarzyna.Mil@Workpol.pl

Dane firmowe

Workpol Polska
Gwiaździsta 66/2b.96
53-413 Wrocław
Email: Katarzyna.Mil@workpol.pl