← Wstecz | Drukuj

Work Service S. A. / Oferta z dnia: 08/07/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik ds. Zarządzania Majątkiem Sieciowym
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Realizacja zadań związanych z eksploatacją sieci, z ewidencją majątku sieciowego oraz uzgodnieniami,

  • Pomoc w analizie i ocenie stanu technicznego infrastruktury oraz ryzyka,

  • Wsparcie w realizacji działań związanych z niezawodnością sieci gazowej, w zakresie planowania działań eksploatacyjnych, remontowych i modernizacyjnych majątku sieciowego,

  • Pomoc w prowadzeniu spraw dot. dozoru technicznego sieci gazowej wysokiego ciśnienia i urządzeń gazowych,

  • Pomoc w planowaniu rozbudowy instalacji przeciwkorozyjnych oraz wdrażaniu i eksploatacji zdalnego monitoringu pracy instalacji ochrony przeciwkorozyjnej,

  • Współpraca z odpowiednimi komórkami organizacyjnymi w zakresie roszczeń odszkodowawczych i skarg związanych z posadowieniem sieci gazowej,

  • Przygotowywanie projektów warunków technicznych (budowy,przebudowy, remontów i modernizacji majątku sieciowego) i przyłączenia oraz uczestnictwo w uzgadnianiu dokumentacji projektowych (w tym m.in. pod względem kolizji z istniejącymi obiektami).

Wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe, preferowane wyższe kierunkowe (Inżynieria Środowiska, Inżynieria Gazownictwa),

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w innym przedsiębiorstwie medialnym,

  • Znajomość przepisów obowiązujących przy budowie i użytkowaniu sieci gazowych, mile widziana znajomość rozwiązań technologicznych w zakresie sieci gazowych,

  • Dobra znajomość MS Office,

  • Mile widziane świadectwa kwalifikacyjne grupa 1D, 2D i 3Doraz Zaświadczenie kwalifikacyjne - Budowa i eksploatacji sieci gazowych z PE –nadzór i Zaświadczenie o ukończeniu kursu – ochrona bierna gazociągów przed korozją.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży dystrybucji paliw gazowych w systemie sieciowym,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pakiet gratyfikacji pozapłacowych.

Dane firmowe

Work Service S. A.