← Wstecz | Drukuj

WORK SERVICE S.A. / Oferta z dnia: 05/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Frezer / Tokarz
Miejsce pracy: ŚWidnik / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

Work Service S.A. jest liderem na polskim rynku w branży Outsourcingu Personalnego. W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

FREZER / TOKARZ

Nr ref.: FT–ŚW/UOP–13/LU
Miejsce pracy: Świdnik

Zadania na stanowisku:
• czynności związane z obsługą frezarek, tokarek i szlifierek konwencjonalnych oraz sterowanych numerycznie ogólnego przeznaczenia, specjalizowanych i specjalnych,
• frezowanie, szlifowanie i tłoczenie płaszczyzn,
• wykonywanie pomiarów warsztatowych,
• zaznajamianie się z dokumentacją technologiczną obrabianych przedmiotów, rysunkiem wykonawczym, kartą technologiczną

Od kandydatów oczekujemy:
• doświadczenie zawodowe w pracy przy obróbce mechanicznej - warunek konieczny,
• umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
• znajomość rysunku technicznego, wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe w zakresie obróbki mechanicznej

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie międzynarodowej,
• wynagrodzenie miesięczne plus premia ,
• trzyzmianowy lub czterobrygadowy system pracy.
• możliwość wsparcia przy relokacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z zaznaczeniem numeru referencyjnego: FT-ŚW-UOP-13/LU na adres Agencja Pracy Tymczasowej Work Service S.A., ul. Królewska 3, 20-109 Lublin ( nr rej 2010/3 )

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Wymagania

doświadczenie zawodowe w pracy przy obróbce mechanicznej - warunek konieczny,

Dane firmowe

WORK SERVICE S.A.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/frezer-tokarz/swidnik/8574952