← Wstecz | Drukuj

WORK SERVICE S.A. / Oferta z dnia: 26/07/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Klienta
Miejsce pracy: WłOcłAwek / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków na stanowisku:

- realizacja planów sprzedaży

- telefoniczna obsługa klientów

- współpraca i wspieranie przedstawicieli handlowych w ich działaniach

- pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania

Oczekujemy:

- minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży instalacyjnej lub budowlanej

- wykształcenia min. średniego

- minimum dwuletniego doświadczenia w obsłudze klienta

- znajomości technik sprzedaży i negocjacyjnych

- prawa jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- konkurencyjne wynagrodzenie.

Dane firmowe

WORK SERVICE S.A.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/doradca-klienta/wloclawek/8457272