← Wstecz | Drukuj

Work Express Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 06/10/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: GąDki / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

- obsługa wózka widłowego,
- obsługa skanera magazynowego,
- załadunek i rozładunek towaru,
- prace magazynowe - przygotowywanie towaru do wysyłki, kompletacja

Wymagania

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny),
- aktualne badania psychologiczne - psychotesty,
- mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
- mile widziana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia,
- dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy

- umowę o pracę tymczasową,
- zapewniony dojazd do miejsca pracy z Gniezna, Wrześni, Wągrowca, Słupcy,
- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia,
- pracę w systemie trzyzmianowym (6-14-22),
- opiekę koordynatora,
- pracę w dużej międzynarodowej firmie logistycznej

Dane firmowe

Work Express Sp. z o.o.