← Wstecz | Drukuj

Work Express Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/07/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Majster Budowyu z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Niemcy / / Niemcy

Opis stanowiska

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i koordynowaniu prac budowlanych – stany surowe w Niemczech?

  • Masz min. 2 letnie doświadczenie budowlane na tym stanowisku

Wymagania

  • Znajomości języka niemieckiego w stopniu dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację na projekcie

  • Zdolności do kontrolowania jakości, terminowości i kosztów prowadzonych robót

  • Zapewnienia bezpieczeństwa warunków pracy

  • Samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy własnej i Zespołu

Oferujemy

  • Wynagrodzenie min 2200 euro/netto

  • Polską umowę o pracę na zasadach oddelegowania

  • Długotrwałą współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zakwaterowanie podczas pobytu

  • Transport zapewniony przez pracodawcę z kwaterunku do miejsca pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij Swoje CV!
Pośpiesz się a wyjedziesz już niebawem!

UWAGA W TYTULE MAILA WPISZ NAZWĘ STANOWISKA

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Dane firmowe

Work Express Sp. z o.o.