Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Work Express Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/09/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Dekarz
Miejsce pracy: Belgia / / Belgia

Opis stanowiska

  • Wykonanie prac dekarskich na domach jednorodzinnych i budynkach użyteczności publicznej

  • Postawienie poddasza z drewna lub blachy

  • Montaż pokryć dachowych typu : papa, dachówka, łupki

  • Lutowanie

  • Zakładanie rynien

  • Inne prace wykończeniowe

Wymagania

  • Minimum 3-letniego doświadczenie na stanowisku dekarza

  • Zabranie kompletu narzędzi

  • Dokładność i zaangażowanie

  • Pracowitość, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Znajomość jednego z języków: angielskiego, francuskiego, włoskiego

  • Prawo jazdy i możliwość dojazdu na projekt własnym samochodem

Oferujemy

  • Polską umowę o pracę na pełen etat

  • Zakwaterowanie

  • ATRAKCYJNY DODATEK za użytkowanie własnego samochodu na projekcie

  • DODATEK NARZĘDZIOWY

  • Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach.

  • Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w euro lub złotówkach - wedle preferencji pracownika)

  • Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Work Express Sp. z o.o.