← Wstecz | Drukuj

Work & Business Solutions / Oferta z dnia: 13/05/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant
Miejsce pracy: Wadowice / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Sporządzanie wycen kosztorysowych w oparciu o dokumentację projektową.

  • Uzgadnianie danych technicznych, technologicznych nieokreślonych w dokumentacji projektowej.

  • Weryfikacja przedmiarów wg dokumentów otrzymanych od inwestora;

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych do potencjalnych podwykonawców oraz dostawców.

Wymagania

  • Doświadczenie w kosztorysowaniu inwestycji przemysłowych.

  • Wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Zdolności analityczne, sumienność, dokładność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Umowę o prace.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Premiowy system motywacyjny.

  • Narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy).

Dane firmowe

Work & Business Solutions