← Wstecz | Drukuj

W&BS / Oferta z dnia: 03/06/2014

O firmie

W&BS Doradztwo Personalne jest jedyną firmą w Europie specjalizującą się w rekrutacji wysoko wykwalifikowanej kardy Operatorów i Programistów CNC. Prowadzimy rekrutacje dla firm polskich i zagranicznych (głównie kraje Europy Zachodniej).

Stanowisko: Operator Programista Frezarki CNC Mazak (Mazatrol)
Nr ref.: PROG/TOK /CNC/14
Miejsce pracy: Dania / zagranica / Dania
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

- Programowanie oraz ustawianie Frezarek CNC Mazak sterowanych numerycznie.
- Obsługa frezarek sterowanych numerycznie, system Mazatrol.
- Wykonywanie różnych elementów zgodnie z rysunkiem.
- Dbałość o jakość wykonanych elementów.

Wymagania

- Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Programisty / Operatora / obrabiarek sterowanych numerycznie.
- Doświadczenie w pracy na systemach Mazatrol.
- Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania planów technicznych.
- Umiejętność kontrolowania i wprowadzania korekt w oprogramowaniu.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
- Mile widziana umiejętność pracy na różnych maszynach.

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych)
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Zakwaterowanie.
- Pracę na nowoczesnych obrabiarkach CNC.
- Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV zawierającego informacje dotyczące maszyn i oprogramowania, na jakim Kandydat dotychczas pracował; na adres:
technika@wbspraca.pl

W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: PROG/TOK/CNC/14.

Dane firmowe

W&BS
Grochowa
30-731 Kraków
Email: lista@wbspraca.pl