VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o / Oferta z dnia: 18/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Majster / Złota rączka
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

Zadania:

  • Wykonywanie zleconych prac naprawczych, konserwacyjnych, monterskich

  • Świadczenie usług remontowych

  • Prace porządkowe

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu różnych prac naprawczych, konserwacyjnych, monterskich, malarskich na stanowisku „złota rączka” związanych z hydrauliką, elektryką, remontami, ślusarstwem itp.

  • Mile widziane wykształcenie jako hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub o podobnym kierunku

  • Mile widziane uprawnienia np. G1, G2, G3 lub inne

  • Posiadasz wiedzę techniczną i sprawność manualną

  • Lubisz majsterkować i masz wiele talentów

  • Potrafisz pracować podstawowymi narzędziami

  • Cechuje Cię odpowiedzialność w wykonywanie powierzonych zadań

  • Jesteś samodzielny, dokładny, cierpliwy, punktualny

  • Posiadasz znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację w miejscu pracy

  • Prawo jazdy i auto będą dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o prace

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, stopnia znajomości języka niemieckiego oraz klasy podatkowej

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie

  • Brak "zeitkonta" za każdą przepracowaną nadgodzinę otrzymujesz wynagrodzenie

  • Ambitne i interesujące wyzwania z możliwościami rozwoju i projektowania

  • Wsparcie polskiego koordynatora

Dane firmowe

VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o