← Wstecz | Drukuj

Vp Invest Development SPK / Oferta z dnia: 25/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Pełnienie funkcji kierownika budowy zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa budowlanego.

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej.

  • Nadzorowanie stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi.

  • Prowadzenie kontroli technicznej i jakościowej robót podwykonawców.

  • Wykonanie obmiarów i przedmiarów robót.

  • Prowadzenie dokumentacji budowy.

  • Prowadzenie narad z Inwestorem oraz podwykonawcami.

  • Dbałość o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego.

  • Koordynacja i przeprowadzanie prac budowlanych zgodnie z przepisami i normami.

  • Kontrolowanie robót na terenie Warszawy pod kątem jakości wykonanych prac oraz ocena zgodności z projektami i ustaleniami.

  • Opracowanie harmonogramu prac oraz przygotowanie propozycji rozwiązań techniczno-cenowych.

Wymagania

Wymagania

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego i aktów wykonawczych.

  • Dokładność, sumienność, dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność współpracy z architektami, podwykonawcami i podległym zespołem.

  • Umiejętności organizacyjne na wysokim poziomie.

  • Elastyczność, wielozadaniowość i samodzielność w działaniu.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Pracę w zgranym, przyjaznym i ambitnym zespole.

  • Stabilność zatrudnienia.

Dane firmowe

Vp Invest Development SPK