← Wstecz | Drukuj

Vinderen Mikspol Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 19/08/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Technolog Betonu
Miejsce pracy: Sochaczew / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i modyfikowanie receptur , tworzenie kart technologicznych, nadzór nad procesem technologicznym

  • Przygotowanie opracowań technologicznych dotyczących stosowania produktów zgodnie z wymaganiami, normami, standardami,

  • Monitorowanie i ocena potrzeb branży betonowej w zakresie domieszek i dodatków oraz udział w procesie opracowania, wdrożenia i rozwoju nowych produktów,

  •  Projektowanie nowych domieszek i dodatków do betonu oraz współpraca z Działem Handlowym w zakresie opracowania, promowania i wdrażania kompleksowych ofert technologiczno-handlowych,

  • Współpraca z uczelniami technicznymi, laboratoriami, jednostkami badawczo–rozwojowymi oraz środowiskami opiniotwórczymi związanymi z przemysłem betonowym na terenie kraju,

  • Doradztwo technologiczne na terenie całej Polski dla bieżących i potencjalnych Klientów,

  • Przeprowadzanie szkoleń technicznych dla bieżących i potencjalnych klientów firmy, dla firm działających w branży budowlanej, a także szkoleń wewnętrznych dla pracowników firmy,

  • Opieka technologiczna nad kontraktami, Kluczowymi Klientami, oraz współpraca z działami technologicznymi, laboratoriami Klientów,

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość technologii betonu i zapraw,

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunkowe), Min. 5 lat doświadczenia w projektowaniu mieszanek z betonu architektonicznego

  • Gotowość odbywania podróży służbowych krajowych i zagranicznych,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę

  • Wymiar etatu: w pełnym wymiarze

  • Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

  • Zmianowość: jedna zmiana

Dane firmowe

Vinderen Mikspol Sp. z o.o.