← Wstecz | Drukuj

Victor Energy Sp.zo.o. / Oferta z dnia: 03/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant
Miejsce pracy: Warszawa, Blisko Stacji Metra Dw. WileńSki / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Wykonywanie przedmiarów i kosztorysów wielobranżowych.

  • Współudział w wykonywaniu ofert handlowych.

  • Prowadzenie rozmów z klientami w zakresie uszczegółowienia zakresów prac.

  • Współpraca z biurami budów.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Umiejętność sporządzania kosztorysów w oparciu o KNR.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Znajomość programów Norma lub ZUZIA.

  • Podstawowa znajomość programów typu AUTOCAD.

  • Znajomość (na poziomie B2/C1) języka angielskiego i/lub niemieckiego.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez dużą ilość szkoleń oferowaną przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników.

  • Umowę o pracę.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na tym stanowisku.

  • Dofinansowanie do opieki medycznej w prywatnych placówkach.

  • Pakiet socjalny.

  • Dofinansowanie do kart sportowych.

Dane firmowe

Victor Energy Sp.zo.o.