← Wstecz | Drukuj

Victor Energy Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 01/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy (branża elektroenergetyczna)
Miejsce pracy: pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Realizacja robót budowlanych na obiektach stacyjnych 110 kV, 220 kV m.in. dla PSE S.A. w całej Polsce.

  • Kierowanie zespołem inżynierów, podwykonawców, zasobów własnych - grup elektromonterów i grup budowlanych.

  • Wsparcie Kierownika Projektu w prowadzeniu kontraktu w zakresie nadzorowanych robót.

  • Kontrola bilansowania robót dodatkowych i zamiennych w trakcie prowadzonych prac.

  • Współpraca z działem zakupów.

Wymagania

Wymagania

  • Doświadczenie w realizacji projektów stacyjnych m.in. dla PSE S.A. przy realizacji obiektów 110 kV, 220 kV.

  • Posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności elektrycznej.

  • Dyspozycyjność w zakresie realizacji projektów w całej Polsce i pracy w delegacji.

  • Mile widziana znajomość programu Norma.

  • Mile wdziany język angielski, niemiecki, szwedzki.

Oferujemy

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy).

  • Pakiet benefitów obejmujący min; ubezpieczenie NNW, dofinansowanie do opieki medycznej Medicover, dofinansowanie do karty Multisport.

  • Pełną wyzwań pracę w firmie o najwyższych wartościach.

Dane firmowe

Victor Energy Sp. z o.o.