Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

VAN STEV Sp. z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 13/05/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Dekarz
Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Poszukujemy dekarzy do pracy na terenie Holandii.

  • wykonywanie pracy na wysokościach,

  • układanie i zgrzewanie papy termozgrzewalnej oraz folii PCV,

  • obróbka materiałów.

Wymagania

  • doświadczenie na w/w stanowisku,

  • zaangażowanie i motywacja do pracy,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub holenderskiego,

  • mile widziany certyfikat VCA,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,

  • zapewnione zakwaterowanie oraz transport do pracy,

  • niezbędną odzież roboczą oraz narzędzia do wykonywania pracy,

  • pakiety medyczne.

Dane firmowe

VAN STEV Sp. z o.o. Sp. k.