← Wstecz | Drukuj

Urząd Pracy m.st. Warszawy / Oferta z dnia: 16/04/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Elektromonter automatyk
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Szczegóły oferty nr: StPr/13/2580 z dnia 2013-04-16

Dane dotyczące oferty

Stawka: 2000,00 - 2500,00
Staż: 3 lata
Zmianowość: jedna zmiana
Rodzaj zat.: Umowa na okres próbny

Dane dotyczące wymagań

Wymagania: Wykształcenie średnie techniczne o kierunku elektrycznym lub elektronicznym; minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie automatyki przemysłowej; umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym wielkości elektrycznych; umiejętność wykonywania prac w zakresie montażu i uruchamiania aparatury kontrolno- pomiarowej; umiejętność czytania dokumentacji technicznej; znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office; samodzielność i odpowiedzialność; umiejętność rozwiązywania problemów; rzetelność; zdolność szybkiego przyswajania nowej wiedzy; zdyscyplinowanie. Zakres obowiązków: realizowanie zadań w zakresie serwisu, remontu oraz modernizacji urządzeń elektroenergetycznych. Praca na terenie województwa mazowieckiego: Warszawa lub Pruszków. Wynagrodzenie zasadnicze+ premia regulaminowa. Aplikacje należy kierować na adres: rekrutacja@bbis.pl

Dane kontaktowe

Dane firmowe

Urząd Pracy m.st. Warszawy

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/elektromonter-automatyk/warszawa/8619592