← Wstecz | Drukuj

UNIBEP S.A. / Oferta z dnia: 13/06/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót sanitarnych
Miejsce pracy: MińSk / / BiałOruś

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i koordynowanie prac w zakresie instalacji sanitarnych prowadzonych na budowie na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji,

  • Prowadzenie przetargu oraz wybór firm podwykonawczych,

  • Sporządzanie harmonogramów oraz prowadzenie dokumentacji budowlanej,

  • Prowadzenie gospodarki powierzonym sprzętem i materiałami,

  • Uzgadnianie zamiennych rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych,

  • Zarządzanie zespołem pracowników przydzielonych do realizacji prowadzonego przedsięwzięcia oraz nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż.,

  • Koordynacja robót sanitarnych realizowanych przez podwykonawców,

  • Współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami,

  • Analiza i weryfikacja dokumentacji projektowej.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu Inżynierii środowiska,

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności Sieci i instalacji sanitarne,

  • Znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych oraz doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót,

  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

 To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt oraz w razie potrzeby również mieszkanie,

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne posiłki regeneracyjne.

Dane firmowe

UNIBEP S.A.