← Wstecz | Drukuj

UNIBEP S.A. / Oferta z dnia: 27/03/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót elektrycznych
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad terminowością, postępem i realizacją prac w branży elektrycznej,

  • Nadzór nad jakością i poprawnością rozwiązań technicznych,

  • Opiniowanie i kontrola dokumentacji technicznej,

  • Nadzór, odbiór i rozliczanie prac podwykonawców,

  • Sporządzanie kosztorysów,

  • Nadzór nad terminowością dostaw,

  • Kontrola zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną,

  • Analiza i weryfikacja dokumentacji projektowej.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym,

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika robót elektrycznych lub 5 lat doświadczenia na stanowisku Inżyniera robót elektrycznych,

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności Sieci i instalacji elektrycznych,

  • Znajomość przepisów dot. prawa budowlanego oraz prawa zamówień publicznych,

  • Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy,

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne, posiłki regeneracyjne.

Dane firmowe

UNIBEP S.A.