← Wstecz | Drukuj

UNIBEP S.A. / Oferta z dnia: 26/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik kontraktu
Miejsce pracy: Sochaczew / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad przygotowaniem kontraktu i realizacją prac budowlanych,

  • Sporządzanie i kontrola budżetu kontraktu,

  • Wybór i sporządzanie umów z podwykonawcami oraz dokonywanie rozliczeń finansowych za wykonane roboty,

  • Prowadzenie narad i kontakt z uczestnikami procesu inwestycyjnego,

  • Odpowiedzialność za nadzór nad pracami wykonawców i dostawców,

  • Nadzorowanie procesu uzyskiwania pozwoleń od służb zewnętrznych,

  • Kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót oraz przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.,

  • Koordynowanie prac zgodnie z harmonogramem, oraz prowadzenie dokumentacji budowy,

  • Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami,

  • Okresowe raportowanie progresu robót oraz wyników finansowych.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Minimum 5- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe preferowane studia techniczne, ekonomiczne, menadżerskie lub prawnicze,

  • Doświadczenie związane z budową lub przebudową budynków przemysłowych - (budynki produkcyjne, energetyczne oraz magazynowe ),

  • Doświadczenie w realizacji inwestycji o wartości co najmniej 50 mln PLN brutto,

  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem,

  • Umiejętność nawiązywani i utrzymywania dobrych relacji z klientami,

  • Znajomość przepisów prawnych związanych z branżą budowlaną,

  • Znajomość programu MS Project na poziomie średniozaawansowanym,

  • Zdolności analityczne oraz umiejętności negocjacyjne i zarządzania zespołem,

  • Preferowana mobilność,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt oraz auto służbowe,​

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne, posiłki regeneracyjne.

Dane firmowe

UNIBEP S.A.