← Wstecz | Drukuj

Twentebelt Personnel Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/04/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Brygadzista
Miejsce pracy: Kudowa-ZdróJ / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem produkcji

  • zarządzanie grupą pracowników produkcyjnych

  • zapewnienie przestrzegania przyjętych procedur i zasad postępowania, w tym BHP i P.Poż. na terenie zakładu

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • bardzo dobra znajomość angielskiego - warunek konieczny

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • wysoka motywacja do pracy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

  • stabilną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole, umożliwiającą rozwój osobisty i zawodowy

  • możliwość dalszego kształcenia (szkolenia, kursy)

  • miłą atmosferę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia i doświadczenia

Dane firmowe

Twentebelt Personnel Sp. z o.o.