← Wstecz | Drukuj

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 18/11/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: ŻAróW / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • dostarczanie komponentów na linię produkcyjną,

  • załadunek i rozładunek materiałów.

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,

  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,

  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Dane firmowe

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.