← Wstecz | Drukuj

TRENKWALDER / Oferta z dnia: 14/08/2020

O firmie

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.

Stanowisko: Kierownik Projektów Budownictwa Przemysłowego Wrocław
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta, ogólnopolskiej firmy budowlanej, szukamy pracownika na stanowisko:

Kierownik Projektu Budownictwa Przemysłowego

Miejsce pracy: Wroclaw

Zadania na stanowisku:
- kompleksowe zarządzanie powierzonym projektem (głównie budownictwo przemysłowe),
- współudział w procesie tworzenia projektu,
- bieżąca kontrola wskaźników finansowych i jakościowych realizowanych inwestycji,
- zapewnienie terminowej realizacji przedsięwzięć,
- sporządzanie okresowych raportów o stanie prac poszczególnych projektów,
- ścisła współpraca z dostawcami / podwykonawcami,
- reprezentowanie spółki przed inwestorami,
- zarządzanie podległym zespołem pracowników oraz współpraca z innymi działami.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe budowlane,
- doświadczenie na stanowisku kierownika projektu (preferowane doświadczenie w budownictwie przemysłowym),
- umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel oraz MS Project,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność oceny stanu budowy pod względem poziomu wykonania prac, realizacji i planowania harmonogramów, kosztów i niezbędnych zasobów ludzkich,
- gotowość do wyjazdów służbowych,
- umiejętność organizacji pracy własnej, skrupulatność i rzetelność w wykonywanych zadaniach,
- uprawnienia budowlane - mile widziane.

Oferujemy

Oferujemy:
-stałe zatrudnienie w oparciu o atrakcyjne warunki finansowe,
- rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy,
- udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,
-szeroki pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, szkolenia oraz bogaty pakiet socjalny.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV na maila: p.lipinska@trenkwalder.com

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji: Paulina Lipińska, tel: +48 509 851 900.

Dane firmowe

TRENKWALDER
Podgórska 36
31-356 Kraków
Email: p.lipinska@trenkwalder.com