← Wstecz | Drukuj

Trebbi Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/10/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Claim Manager
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Ocena i analiza roszczeń budowlanych;

  • Analiza pod katem technicznym kontraktów w celu określenia obowiązków stron w świetle sporów;

  • Planowanie i praktyczne wykorzystanie oprogramowania MS Project lub Primavera do kontroli projektów i oceny opóźnień;

  • Sporządzanie raportów i przygotowywanie analiz graficznych.

Wymagania

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie związane z zarządzaniem roszczeniami;

  • Wykształcenie - inżynieria lądowa / budownictwo;

  • MS Project - poziom średnio-zaawansowany, znajomość tworzenia harmonogramów;

  • Język angielski - co najmniej poziom B2 oraz znajomość słownictwa technicznego;

  • Umiejętności organizacyjne potrzebne do dobrego zarządzania czasem, skutecznego ustalania priorytetów i jednoczesnego prowadzenia kilku projektów;

  • Umiejętność pracy w środowisku zespołowym z naciskiem na obsługę klienta;

  • Umiejętności analityczne;

  • Dobra znajomość pakietu podstawowego Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).

Mile widziane:

  • Znajomość standardów FIDIC;

  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Znajomość oprogramowania Primavera.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie realizującej duże projekty nieruchomościowe oraz współpracującej na co dzień z międzynarodowymi klientami;

  • Bliską współpracę z ekspertami w branży;

  • Realną możliwość nabycia nowych kompetencji oraz intensywnego rozwoju;

  • Umowę o pracę na pełen etat;

  • Pakiet multisport;

  • Prywatną opiekę zdrowotną;

  • Ubezpieczenie grupowe.

Dane firmowe

Trebbi Polska Sp. z o.o.