← Wstecz | Drukuj

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 22/07/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Branży Drogowej
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Będziesz odpowiadać za:

  • pozyskiwanie materiałów niezbędnych do projektowania (w tym: map i opinii geotechnicznych)
    w zakresie branży drogowej, sporządzanie inwentaryzacji stanu istniejącego,

  • sporządzanie dokumentacji projektowych, rysunków, opisów technicznych, przedmiarów robót, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych w zakresie branży drogowej,

  • przygotowywanie danych wyjściowych do opracowania dokumentacji projektowej w tym opisu merytorycznego,

  • prowadzenie spraw związanych z uzyskiwaniem kompletnych dokumentacji projektowych,

  • zapewnienie koordynacji międzybranżowej, wsparcie merytoryczne specjalistów branży drogowej,

  • załatwianie spraw związanych z zatwierdzaniem dokumentacji projektowej przez właściwe organy,

  • udział w konsultacjach społecznych,

  • załatwianie formalności niezbędnych do uzyskania decyzji zezwalającej na realizację robót budowlanych (pozwolenie na budowę, zgłoszenie robót niewymagające uzyskania pozwolenia na budowę, Zezwolenie na Realizację Inwestycji Drogowej - ZRID),

  • przygotowywanie okresowych raportów z realizacji inwestycji i remontów.

Wymagania

Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca w godzinach 7.00 – 15.00,

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i karnetów sportowych,

  • możliwość darmowych przejazdów całą komunikacją miejską,

  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowujemy studia – nawet do 80% kosztów),

  • zniżki na wydarzenia kulturalne i sportowe.

Oferujemy

A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (budownictwo),

  • uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej drogowej,

  • 3 lat doświadczenia pracy w obszarze inwestycji budowlanych w biurze projektowym,

  • znajomości przepisów z zakresu prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych i Kodeksu postępowania administracyjnego,

  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych oraz programów: AutoCAD, Word, Excel, programów kosztorysowych (np. NormaPro), Ms Project, Outlook – na poziomie dobrym,

  • samodzielności, umiejętności zarządzania czasem.

Dane firmowe

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.