← Wstecz | Drukuj

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 25/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor ds. planowania
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Będziesz odpowiadać za:

  • udział w opracowywaniu planów rzeczowych w tym planowanie usług, robót i materiałów,

  • sporządzanie bieżących i okresowych raportów oraz analiz z realizacji planu wraz z analizą odchyleń,

  • przygotowywanie sprawozdań z wykonania robót, zużycia materiałów i realizacji usług,

  • wykonywanie czynności związanych z realizacją zamówień publicznych (w tym opracowywanie zamówień, harmonogramów dostaw, składanie wniosków o udzielenie zamówienia, sprawozdawczość),

  • udział w pracach komisji przetargowych,

  • nadzór nad terminowością dostaw materiałowych i usług specjalistycznych,

  • prowadzenie rejestru zakupów inwestycyjnych oraz zamówień i usług specjalistycznych wraz z monitorowaniem realizacji.

Wymagania

Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca w godzinach: 7.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku,

  • wdrożenie w ramach adaptacji zawodowej,

  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i karnetu sportowego,

  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,

  • pakiet socjalny w tym m.in. dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania,

  • możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i studiów,

  • bezpłatna nauka języka angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor dla Ciebie i wybranej osoby towarzyszącej,

  • bezpłatne konsultacje psychologiczne dla pracowników,

  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK

Oferujemy

A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego na jednym z kierunków: ogólny, techniczny, ekonomiczny, logistyczny,

  • co najmniej 1 roku doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z planowaniem zaopatrzenia lub zakupami i usługami,

  • umiejętności obsługi programów MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook na poziomie dobrym,

  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych,

  • sumienności oraz umiejętności planowania i ustalania priorytetów.

Mile widziane:

  • znajomość przepisów z zakresu prawa zamówień publicznych.

Dane firmowe

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.