← Wstecz | Drukuj

Trakcja S.A. / Oferta z dnia: 18/06/2024

Stanowisko: Specjalista ds. wycen branży instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Przygotowanie wyceny/kosztorysów na roboty budowlano-montażowe głownie branży instalacje sanitarne, wod-kan, gaz, kanalizacje deszczowa.

  • Pozyskiwanie i sprawdzanie wycen podwykonawczych i usługodawczych.

  • Przygotowanie i weryfikacja przedmiarów branżowych.

  • Współpraca z wszystkimi działami i jednostkami organizacyjnymi w zakresie wyceny/kosztorysów robót budowlano-montażowych i ich realizacji.

  • Przygotowanie i prowadzenie konkursów ofert dla podwykonawców i dostawców.

  • Sprawdzenie poprawności rozwiązań technologicznych w stosunku do założeń ofertowych z Produkcją.

  • Współpraca przy sporządzaniu ofert i umów podwykonawczych.

  • Sporządzanie budżetów ofertowych.

  • Aktualizacja budżetów realizacyjnych.

  • Opracowywanie analizy konkurencyjności przygotowywanych wycen ofertowych.

  • Analiza ofert konkurencji i ich przygotowanie porównań.

  • Sporządzanie kosztorysów ofertowych wg danych ofertowych.

  • Archiwizacja kopii kosztorysów ofertowych i przedmiarów oraz danych ofertowych.

  • Udział w wizjach lokalnych w ramach opracowywanych wycen, sporządzanie dokumentacji fotograficznej.

  • Udział w naradach koordynacyjnych i negocjacjach.

  • Współpraca przy sporządzaniu oraz sporządzanie ofertowych Harmonogramów robót.

  • Bieżące śledzenie zmian w przepisach, aktach prawnych związanych z kosztorysowaniem robót budowlano-montażowych.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne, inżynieryjne lub wyższe techniczne.

  • Doświadczenie w działach przygotowania produkcji, lub w opracowywaniu kalkulacji ofertowych lub opracowywaniu kosztorysów szczegółowych.

  • Umiejętność kosztorysowania lub chęć nauki.

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność, praca w rozproszonym zespole.

  • Znajomość technologii wykonywania robót budowlano-montażowych branży instalacyjnej.

  • Znajomość norm i przepisów w zakresie wykonawstwa robót budowlano-montażowych branży instalacyjnej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na budowie.

  • Znajomość instrukcji branżowych.

  • Znajomość PZP.

Oferujemy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.

  • Zniżki na bilety kolejowe w wysokości 90%.

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.

  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.

  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecenia pracowników (500-5000 zł brutto).

Dane firmowe

Trakcja S.A.