← Wstecz | Drukuj

Trakcja S.A. / Oferta z dnia: 17/07/2024

Stanowisko: Specjalista ds. Przygotowania i Realizacji Kontraktów
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Bieżąca współpraca z budowami.

  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień na potrzeby kontraktu.

  • Odpowiedzialność za proces ofertowania i pozyskiwania dostawców (przygotowywanie zapytań ofertowych i prowadzenie negocjacji).

  • Przygotowywanie i monitorowanie zamówień na materiały zgodnie z otrzymanym zapotrzebowaniem oraz kontrola zgodności z aktualnymi budżetami budowy.

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi procedurami.

  • Bieżące wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie średnie ekonomiczne, finansowe lub techniczne.

  • Doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności.

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia rozliczeń kontraktów budowlanych.

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją i przygotowywaniem raportów.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel.

  • Zaangażowanie w wysoką jakość i dokładność opracowywanych dokumentów.

  • Wysokie zdolności organizacyjne, samodzielność, dokładność i skrupulatność.

Mile widziane

  • Znajomość Prawa Budowlanego oraz procedury FIDIC.

Oferujemy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).

  • Zniżka na bilety kolejowe w wysokości 90%.

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.

  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.

  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).

Dane firmowe

Trakcja S.A.