← Wstecz | Drukuj

Trakcja S.A. / Oferta z dnia: 17/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Torowych
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Organizacja, nadzór oraz koordynacja prac w zakresie budowy peronów wraz z infrastrukturą towarzyszącą i torów kolejowych;

  • Realizacja robót zgodnie z dokumentacją, przepisami prawa budowlanego oraz harmonogramem;

  • Wykonanie i aktualizacja uzgodnionego i zaakceptowanego budżetu budowy;

  • Pełnienie samodzielnych funkcji technicznych na budowie;

  • Organizacja robót na powierzonym odcinku;

  • Kierowanie pracą podległych sił własnych i podwykonawców;

  • Współpraca z inspektorem nadzoru;

  • Nadzór nad przygotowaniem odpowiednich dokumentów do sprzedaży.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa w specjalności kolejowej;

  • Doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności – preferowane dwuletnie;

  • Uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej kolejowej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi;

  • Umiejętność kierowaniem zespołem i realizacją robotami zgodnie z HRF;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Komunikatywność, decyzyjność, skrupulatność.

Mile widziane

  • Dodatkowe uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi.

Oferujemy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach;

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika;

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny;

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii);

  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami;

  • Nagroda finansowa za polecenie pracownika w wysokości min. 1000 zł brutto.

Dane firmowe

Trakcja S.A.