← Wstecz | Drukuj

Trakcja S.A. / Oferta z dnia: 29/03/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • Realizacja budowy zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego;

  • Wykonanie i aktualizacja uzgodnionego i zaakceptowanego budżetu budowy;

  • Podział zakresu robót pomiędzy kierownikami robót, inżynierami budowy i majstrami;

  • Zapoznanie się i analiza dokumentacji projektowej, SST, SWZ, i PFU dotyczącej prowadzonego zadania;

  • Współpraca z Działem Ofertowania przy wycenie przetargów;

  • Przestrzeganie przepisów prawa budowlanego i innych przepisów związanych z realizacją robot budowlanych, procedur FIDIC oraz procesów administracyjnych.

Wymagania

Wymagania

  • Preferowane 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika Robót na kontrakcie infrastrukturalnym;

  • Uprawnienia budowlane w specjalności drogowej bez ograniczeń;

  • Wykształcenie wyższe techniczne: kierunek Budownictwo, Specjalność drogowa/mostowa;

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, przepisów FIDIC oraz rozporządzeń i przepisów BHP;

  • Praktyczna znajomość programów AutoCAD, MS Project, MS Excel;

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania, ukierunkowanie na wynik;

  • Sumienność, kreatywność, komunikatywność.

Oferujemy

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).

  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.

  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).

Dane firmowe

Trakcja S.A.