← Wstecz | Drukuj

Trakcja S.A. / Oferta z dnia: 25/04/2024

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy (branża torowa)
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności dostaw z harmonogramem i zweryfikowaną dokumentacją techniczną;

  • Nadzór nad usunięciem niezgodności w dokumentacji technicznej;

  • Sprawdzanie prawidłowości certyfikatów i świadectw wystawionych przez producentów oraz ich zgodności z wymogami prawa;

  • Sprawdzanie protokołów z odbioru elementów wyposażenia budowy;

  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej;

  • Obsługa dokumentacji technicznej i projektowej;

  • Prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej, odbiorowej i koncesyjnej oraz korespondencji; sprawdzenie i potwierdzanie zgodności dokumentacji powykonawczej z wykonanym obiektem, kompletności dokumentacji odbiorowej i przekazanie do archiwum zamawiającego po zakończeniu budowy;

  • Prowadzenie dokumentacji pod kątem sprawnej sprzedaży wykonywanych robót;

  • Prowadzenie dokumentacji zdjęciowej budowy;

  • Ewidencja czasu pracy pracowników sił własnych i podwykonawcy.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie z zakresu budownictwa;

  • Praktyczna znajomość AutoCAD;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w tym MS Excel;

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego;

  • Sumienność oraz nastawienie na realizację celów;

  • Samodzielność i zaangażowanie.

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy jako Inżynier Budowy – preferowane min. 1 rok.

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach;

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika;

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny;

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii);

  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami;

  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).

Dane firmowe

Trakcja S.A.