← Wstecz | Drukuj

Trakcja S.A. / Oferta z dnia: 07/05/2024

Stanowisko: Główny Specjalista w Zespole Interoperacyjności Kolei
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Monitorowanie przebiegu certyfikacji pod kątem interoperacyjności systemu kolei na poszczególnych kontraktach kolejowych.

  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach z jednostkami notyfikowanymi, wyznaczonymi i oceniającymi, oraz w kontaktach z Urzędem Transportu Kolejowego.

  • Regularne wizyty na placach budowy w celu monitorowania postępu prac.

  • Współpraca z jednostkami badawczymi i naukowymi w kontekście certyfikacji i interoperacyjności systemu kolejowego.

  • Analiza i rozpatrywanie uwag zgłaszanych podczas weryfikacji podsystemów przez jednostki notyfikowane.

  • Udział w tworzeniu i aktualizacji instrukcji oraz procedur dotyczących certyfikacji i uzyskiwania zezwoleń na eksploatację podsystemów.

  • Optymalizacja procesów związanych z interoperacyjnością systemu kolejowego.

  • Weryfikacja i archiwizacja dokumentacji zakończenia kontraktów, w tym protokołów, dokumentów gwarancyjnych, instrukcji, zgłoszeń materiałowych, sprawozdań z badań itp.

  • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji związanej z wizytami na placach budowy, działaniami korygującymi i zapobiegawczymi, korespondencją oraz ewidencją dokumentacji związanej z certyfikacją i zezwoleniami na eksploatację.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane bądź prawnicze.

  • Znajomość Ustawy o transporcie kolejowym i jej aktów wykonawczych, Technicznych Specyfikacji interoperacyjności oraz innych aktów obowiązujących w zakresie interoperacyjności systemu kolei.

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia współpracy z jednostkami notyfikowanymi oraz z Urzędem Transportu Kolejowego – preferowane min. 2 lata.

  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel.

  • Umiejętność różnicowania wagi problemów i uzdolnienia w zakresie analizy problemów.

Oferujemy

Oferujemy

  • Rynkowe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Hybrydowy system pracy.

  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).

  • Zniżka na przejazdy kolejowe w wysokości 90%.

  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.

  • Nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).

Dane firmowe

Trakcja S.A.