← Wstecz | Drukuj

TP TELTECH Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 06/12/2019

Stanowisko: Specjalista ds. Projektowania sieci telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej.

  • Wykonywanie projektów telekomunikacyjnych - stacyjnych i liniowych, szczególnie z zakresu FTTH.

  • Wykonywanie uzgodnień i wizji lokalnych na obiektach.

  • Współpraca z jednostkami administracji publicznej.

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość programu AutoCad, Visio, Corel, ZwCad.

  • Umiejętność analizy wytycznych Inwestora.

  • Znajomość Prawa Budowlanego.

  • Komunikatywność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B.

  • Prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach.

  • Komputer służbowy.

  • Specjalistyczne szkolenia zapewniające rozwój.

  • Realizację ciekawych projektów.

Dane firmowe

TP TELTECH Sp. z o.o.