← Wstecz | Drukuj

Top Porta / Oferta z dnia: 25/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: DORADCA TECHNICZNY KLIENTA
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Poszukuję do pracy osób na terenie woj. łódzkiego, na stanowisko Doradca Techniczny Klienta, Nr ref. DTK/Ł/2013; miejsce pracy Łódź, woj. łódzkie.
Oczekiwania: współpraca z firmami z branży budowlanej, planowanie i realizacja budżetu pod kątem dynamiki obrotów, realizowanej marży, satysfakcji klientów; kreatywność pod kątem nowych obszarów działania; zaangażowania i wiary w siebie
Oferujemy: szkolenia specjalistyczne; dodatkowe systemy motywacyjne; możliwość budowania i rozwijania firmy.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie CV+LM w temacie wpisując Łódź. Odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Proszę o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Wymagania

Wymagania: umiejętność pracy w zespole i umiejętności interpersonalne; znajomość branży budowlanej, deweloperskiej; samodzielność w działaniu; prawo jazdy kat B; umiejętności obsługi komputera

Dane firmowe

Top Porta

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/doradca-techniczny-klienta/lodz/8457852