← Wstecz | Drukuj

Toma / Oferta z dnia: 19/02/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Instalator okien, drzwi, bram, rolet
Miejsce pracy: ŚWidnica / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • pracę na stanowisku montera okien, drzwi, bram, rolet

  • pracę w firmie istniejącej na rynku stolarki otoworowej od 1993 roku

  • umowę o pracę

  • regularne szkolenia z nowych technik montażu

  • certyfikaty autoryzowanego montażysty od producentów stolarki

  • atrakcyjne zarobki

Wymagania

  • doświadczenie w montażu stolarki otworowej

  • umiejętności wykonywania obróbek tynkarskich

  • precyzja i dokładność

  • brak nałogów

  • umiejętność czytania dokumentacji

  • sumienność i umiejętność pracy w zespole

  • dobra komunikacja

Dane firmowe

Toma

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/instalator-okien-drzwi-bram-rolet/swidnica/7590123