← Wstecz | Drukuj

TG Instalacje Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/05/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Kontraktu / Kierownik Budowy
Miejsce pracy: DąBrowa K. Poznania / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • samodzielne kierowanie kontraktem w zakresie ekonomiczno - technicznym

  • nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami i pozwoleniami

  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji robót zgodnie z umową i harmonogramem

  • stały nadzór nad jakością wykonywanych robót, monitorowanie usterek wykonawczych

  • analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań

  • koordynacja pracy podwykonawców

  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej

  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów oraz kosztorysowanie

  • przygotowanie harmonogramu prac

  • wpisy do dziennika budowy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji sanitarnych i mechanicznych

  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej

  • dobra znajomość obsługi MS Office, AutoCad

  • 5 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Inżynier Budowy, Kierownik Budowy, Kierownik Kontraktu lub podobnym

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność przygotowania kalkulacji roboczej prac będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przyjazną atmosferę środowiska pracy,

  • telefon, samochód służbowy

Dane firmowe

TG Instalacje Sp. z o.o.