← Wstecz | Drukuj

Termika Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 02/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator prac wentylacyjnych
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • nadzór nad realizacją kontraktu w oparciu o wymagania dokumentacji technicznej, harmonogramu i planów organizacji robót,

  • regularne raportowanie statusu prowadzonych inwestycji,

  • prowadzenie prac zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami panującymi na budowie,

  • kontrola jakości wykonywanych prac,

  • prowadzenie dokumentacji budowy,

  • zarządzanie podległymi pracownikami i firmami podwykonawczymi.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: oceanotechnika, inżynieria środowiska lub pokrewne w zakresie instalacji sanitarnych lub budownictwo,

  • dobra znajomość MS Office, Autocad,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia,

  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, staranność,

  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się organizacji, przy ambitnych projektach inwestycyjnych,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji wśród najlepszych specjalistów w branży,

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),

  • system premiowy od kontraktów.

Dane firmowe

Termika Sp. z o.o.