← Wstecz | Drukuj

Tebodin Poland Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 16/08/2013

O firmie

Tebodin Poland to wiodąca firma, która zajmuje się multi-dyscyplinarnym doradztwem projektowym, projektowaniem wielobranżowym oraz obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Tebodin jest częścią międzynarodowej grupy Tebodin Consultants & Engineers B.V., działającej w ponad 20 krajach, zatrudniającą ponad 300 osób w Polsce i ponad 4000 inżynierów na całym świecie.

Stanowisko: Technolog / inwentaryzacja instalacji technologicznej
Miejsce pracy: PłOck / mazowieckie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

- inwentaryzacja instalacji technologicznej pod względem zmian w stosunku do schematu P&ID
- oznaczanie zmian na istniejących schematach P&ID (nanoszenie zmian na istniejących schematach w formie papierowej)
- odtwarzanie brakujących schematów technologicznych

Wymagania

- umiejętność czytania schematu P&ID

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na instalacji technologicznej lub
- doświadczenie w projektowaniu instalacji technologicznych lub
- doświadczenie w pracy na zakładzie petrochemicznym
- doświadczenie w wykonawstwie

Oferujemy

- współpracę na około 3 miesiące, na podstawie umowy o dzieło / zlecenie.
- możliwość kontynuowania w przyszłości współpracy przy innych inwestycjach na terenie kraju
- możliwość współpracy w profesjonalnej strukturze organizacyjnej i w oparciu o wysokie standardy jakościowe

Forma kontaktu

Prosimy o przesyłanie CV wraz z określeniem swoich oczekiwań finansowych oraz dostępności czasowej (ilość godzin w tygodniu) na adres: d.przybycien@tebodin.pl do dnia 15.09.2013r.

Dane firmowe

Tebodin Poland Sp. z o. o.
Taśmowa 7, Budynek B
02-677 Warszawa
Email: rekrutacja@tebodin.pl