← Wstecz | Drukuj

Tebodin Poland Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 05/11/2013

O firmie

Tebodin Poland to wiodąca firma, która zajmuje się multi-dyscyplinarnym doradztwem projektowym, projektowaniem wielobranżowym oraz obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Tebodin jest częścią międzynarodowej grupy Tebodin Consultants & Engineers B.V., działającej w ponad 20 krajach, zatrudniającą w Polsce ponad 300 osób i ponad 4000 inżynierów na całym świecie.

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant procesowy/Technolog
Nr ref.: 3/02/14
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

- projektowanie w zakresie inżynierii procesowej obiektów przemysłowych
- wykonywanie technicznej analizy problemów oraz przygotowywanie dokumentów projektowych w konsultacji z przedstawicielami innych branż
- uzgadnianie, weryfikacja i opiniowanie projektów
- reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji

Wymagania

 wykształcenie techniczne kierunkowe – inżynieria chemiczna i procesowa
- min. 5-letnie doświadczenie w projektowaniu oraz opracowywaniu:
bilansów cieplnych
schematów technologiczno-pomiarowych,
doboru pomp i armatury technologicznej
wszystkich operacji jednostkowych inżynierii chemicznej
- bardzo dobra znajomość programu AutoCAD, Hysys / Chemcad
- dobra znajomość języka angielskiego
umiejętności analizy i rozwiązywania problemów
- orientacja na wyniki i realizację celów
umiejętności pracy zespołowej

Oferujemy

- ciekawą i pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim międzynarodowej firmie inżynierskiej
- możliwość pracy w profesjonalnej strukturze organizacyjnej i w oparciu o wysokie standardy jakościowe
- atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z szerokim pakietem socjalnym (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, kurs j. angielskiego)
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i pracy nad dużymi i złożonymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów

Forma kontaktu

Zapraszamy do wysyłania aplikacji:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Dane firmowe

Tebodin Poland Sp. z o. o.
Taśmowa 7, Budynek B
02-677 Warszawa
Email: rekrutacja@tebodin.pl