← Wstecz | Drukuj

Tebodin Poland Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 19/11/2013

O firmie

Tebodin Poland jest firmą zajmującą się multi-dyscyplinarnym doradztwem projektowym, projektowaniem wielobranżowym oraz obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Należymy do międzynarodowej grupy Tebodin Consultants & Engineers B.V., zatrudniającej ponad 4900 inżynierów w ponad 20 krajach świata, będącej częścią Bilfinger - międzynarodowej grupy z ponad 60.000 pracownikami na całym świecie.

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Mechanik – orurowanie
Nr ref.: 1/11/13
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

- wykonywanie projektów branżowych orurowania, modeli 3D, layoutów instalacji
- wykonywanie technicznej analizy problemów oraz przygotowywanie dokumentów projektowych, w konsultacji się z przedstawicielami innych branż
- uzgadnianie, weryfikacja i opiniowanie projektów
- reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne o specjalnościach maszyny i urządzenia energetyczne i chemiczne lub inne mechaniczne dające przygotowanie do projektowania orurowania
- min. 8-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania
- znajomość przepisów i norm dotyczących projektowania, wykonania i eksploatacji urządzeń ciśnieniowych podlegających pod dozór techniczny (UDT), w tym orurowania
- znajomość materiałów rur, armatury i innych elementów stosowanych w projektach orurowania, znajomość technologii spawania
- umiejętność posługiwania się programami komputerowymi wspomagającymi projektowanie orurowania (CAD) w zakresie wykonywania rysunków orurowania, obliczeń wytrzymałościowych i analizy dopuszczalnych naprężeń
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
- umiejętność posługiwania się programami 3D modelowania instalacji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- ciekawą i pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim firmie inżynierskiej
- możliwość pracy w profesjonalnej strukturze organizacyjnej i w oparciu o wysokie standardy jakościowe
- atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z szerokim pakietem socjalnym (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i pracy nad dużymi i złożonymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów

Forma kontaktu

Zapraszamy do wysyłania aplikacji:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Dane firmowe

Tebodin Poland Sp. z o. o.
Taśmowa 7, Budynek B
02-677 Warszawa
Email: rekrutacja@tebodin.pl