← Wstecz | Drukuj

Tebodin Poland Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 30/01/2014

O firmie

Tebodin Poland jest firmą zajmującą się multi-dyscyplinarnym doradztwem projektowym, projektowaniem wielobranżowym oraz obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Należymy do międzynarodowej grupy Tebodin Consultants & Engineers B.V., zatrudniającej ponad 4900 inżynierów w ponad 20 krajach świata, będącej częścią Bilfinger SE - międzynarodowej grupy z ponad 60.000 pracownikami na całym świecie.

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Projektu
Nr ref.: 4/01/14
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

- udział w pozyskiwaniu projektów dla firmy i procesie ofertowania
- zapewnienie realizacji projektów w zgodzie z umową, planem projektu, budżetem i wymaganiami klienta oraz standardami jakości i BHP
- koordynacja i kontrola realizowanych projektów
- koordynacja pracy zespołu realizującego projekt
- dbanie o relacje z klientami

Wymagania

- kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym kierowaniu projektami budowlanymi (głównie w fazie realizacji na budowie)
- bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego, kwestii administracyjnych i finansowych związanych z projektami budowlanymi
- doświadczenie w realizacji projektów przemysłowych (zakłady produkcyjne, farmy wiatrowe itp.) i/lub komercyjnych (budynki biurowe, centra handlowe itp.)
- min. dobra znajomość języka angielskiego
- dobra znajomość MS Office, mile widziana znajomość MS Project
- bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
- umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz rozwiązywania problemów
- zorientowanie na wyniki i skuteczność w działaniu
- umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami
- umiejętności negocjacyjne
- mobilność i otwartość do podróży służbowych na terenie Polski południowej

Oferujemy

- pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie inżynierskiej o wieloletniej historii
- możliwość pracy w oparciu o wysokie standardy etyczne i jakościowe
- pracę w firmie stosującej nowoczesny system zarządzania ludźmi (min. indywidualne plany rozwoju, awanse wewnętrzne, system rozwoju talentów)
- stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i pracy nad złożonymi, różnorodnymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów

Forma kontaktu

Jeśli zainteresowała Cie nasza oferta, zapraszamy do wysyłania aplikacji (CV powinno zawierać przykłady realizowanych projektów):

Na aplikacje czekamy do 28 lutego 2014r.

Dane firmowe

Tebodin Poland Sp. z o. o.
Taśmowa 7, Budynek B
02-677 Warszawa
Email: rekrutacja@tebodin.pl