← Wstecz | Drukuj

Tebodin Poland Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 08/08/2013

O firmie

Tebodin Poland to wiodąca firma, która zajmuje się multi-dyscyplinarnym doradztwem projektowym, projektowaniem wielobranżowym oraz obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Tebodin jest częścią międzynarodowej grupy Tebodin Consultants & Engineers B.V., działającej w ponad 20 krajach, zatrudniającą ponad 300 osób w Polsce i ponad 4000 inżynierów na całym świecie.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Kontraktu
Nr ref.: 1/08/13
Miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

- pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu zgodnie z rolą przypisaną w „Warunkach Kontraktu na budowę dla Robót Budowlanych i Inżynieryjnych projektowanych przez Zamawiającego” (FIDIC – 1999r.)
- zapewnienie realizacji projektów w zgodzie z umową, harmonogramem projektu, budżetem i wymaganiami klienta
- koordynacja pracy zespołu realizującego projekt
- utrzymywanie kontaktów z klientami

Wymagania

- doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania lub nadzorowania zakończonych i rozliczonych robót na stanowisku Dyrektora Kontraktu, Inżyniera, Z-cy Inżyniera, Inżyniera Kontraktu, Z-cy Inżyniera Kontraktu, Inżyniera Rezydenta, Z-cy Inżyniera, Rezydenta (w rozumieniu FIDIC) lub Kierownika Projektu na 1 zadaniu o wartości robot min. 10 mln PLN brutto dotyczącym inwestycji drogowej (droga klasy min. GP)
- dobra znajomość procesu inwestycyjnego, kwestii administracyjnych i finansowych związanych z projektami budowlanymi
- zaangażowanie w wymiarze ok. 40 godzin tygodniowo
- możliwość rozpoczęcia współpracy od początku września
- bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
- dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
- zorientowanie na wyniki i skuteczność w działaniu
- dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- współpracę na podstawie działalności gospodarczej/ umowy cywilno-prawnej
- możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu projektu przy innych inwestycjach na terenie kraju (szczególnie województwa małopolskiego i lubelskiego)
- możliwość współpracy w profesjonalnej strukturze organizacyjnej i w oparciu o wysokie standardy jakościowe

Forma kontaktu

Zapraszamy do wysyłania aplikacji:

Dane firmowe

Tebodin Poland Sp. z o. o.
Taśmowa 7, Budynek B
02-677 Warszawa
Email: rekrutacja@tebodin.pl