← Wstecz | Drukuj

Strabag sp. z o .o. / Oferta z dnia: 29/12/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Majster (k/m)
Miejsce pracy: pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • świadomość kosztów ponoszonych w związku z realizacją budowy oraz systematyczna analiza celowości ponoszonych wydatków

  • odpowiedzialność za właściwe rozliczenie materiałów i transportu na budowie

  • nadzorowanie nad prawidłowym wykonawstwem robót i eksploatacją sprzętu

  • bieżąca kontrola zużycia materiałów

  • przygotowanie dokumentów wewnętrznych firmy związanych z prowadzeniem budowy

Wymagania

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • wykształcenie co najmniej średnie w zakresie budownictwa drogowego

  • miejsce zamieszkania na terenie woj. pomorskiego (powiat Chojnice, Człuchów, Starogard, Gdynia)

  • umiejętność pracy zespołowej

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność

  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego przez formularz aplikacyjny on-line na www.strabag.pl w zakładce ”kariera” (opcja aplikowania na konkretną ofertę pracy!).

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Dane firmowe

Strabag sp. z o .o.